Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Mobovia

Haloo


 

 

Davy , sú rôzne druhy zvierat a monštier nájdené v Minecraft. V súčasnosti existuje 14 jedinečných davy hoci alternatívne davy môže byť realizované mods.Davy sú ovplyvnené rovnakou životné prostredie ako hráč, vrátane pálenia a kolízie (klesajúca) poškodenie, s výnimkou sliepok , ktoré netrpia havarijné. Davy môžete vidieť až 16 blokov ďalej, s výnimkou Ghast , ktoré môžu vidieť 100 blokov ďalej. [1] až 200 nepriateľské davy a 15 neutrálnych davy môže byť na mape naraz. Davy poter nie bližšie ako 24 blokov od hráča. Niekedy hráč nájde veľa pasívneho davu v noci po niekoľko fakieľ, pretože sa množia vo svetle .To je tiež taktika dolu davu klesá.

Termín "dav" je skratka pre "mobilné" [2] , a bol používaný ako všeobecný termín sa odkazovať na všetky subjekty pohybujúce sa v hrách od prvého MUDsvynoril.

Obsah

 Skryť ]

O

Ako Beta 1.6.6, tam je celkom 14 druhov davy: vlkov , ošípané , ovce , kravy , sliepky , Squid , Zombie pigmentované , pavúky , zombie , Kostry , Creepers ,kalov , Spider džokeja a Ghasts . Ďalšie informácie sú uvedené nižšie.

Aktuálne Davy

Spojený

Spojeneckej davy hráčov po okolí a ich ochranu po skrotil. Vlk Wolf 
(Tamed)

Pasívne Pasívne davy nikdy útočiť na hráča. 
Požadovať ľahký stupeň 9 alebo vyššej , aby sa trela, s výnimkou Squid.
Prasa Ovce Krava Kurča Squid
Prasa Ovce Krava Kurča Squid
Zombie Pigman Vlk Zombie Pigman Wolf 
(Wild)
Zombie Kostra Pavúk Spider Jockey Liana Sliz Ghast Zombie Kostra Pavúk Spider Jockey Liana Sliz Ghast

Nepoužitý a odstrániť davy

Nepoužívaný

Nepoužité davy sú davy nachádza v zdroji, ale nie sú používané v tejto dobe.
Pigman Obr
Pigman Obr
Ľudský Rana Steve Čierna Steve Chlapec beštie Ľudský Rana Steve Čierna Steve Chlapec beštie

Potenciálny budúci Davy

Existujú náznaky, že nové davy mohli byť uvoľnené v ďalekej budúcnosti. Nižšie je zoznam davy, ktoré boli spomenuté v Notch aspoň raz, a majú možnosť objaviť sa v hre.

 • Okrem zombi prasa , obývacia prasa bola potvrdená sa objaviť v budúcej aktualizácii.
 • V HU , Notch povedal, že sa pridá ryby . Avšak, on mal málo času, a bol tak len možné pridať ako položku. K dispozícii je kódovanie pre ryby v hre, ale žiadny model existuje v tomto okamihu.
 • Dragons - Notch naznačil počas Spider-Jockey update, že pridá drakov do hry. Draci sa tiež môžu lietať alebo dýchať oheň. Notch potvrdil na svojom Twitter, že sa určite pridá druhu lietania dopravy. Tam je šanca, že draci môžu byť možné jazdiť v podobne ako ošípané. 
 • Notch potvrdená počas Brocraft.net potoku, ktorý sa bude pridávať predpony davy . To znamená, že budú davy ako "pálenie Spider", "Obrie Zombie", "Dlažobné Creeper", atď Nie je známe, či sa jedná o doteraz plánované v budúcej aktualizácii.
 • "Desivé monštrum", je plánovaná na 1,7 objaviť v aktualizácii. 
 • Netopiere - Notch sa krátko zmienil kódovanie netopiere, ale moc sa o nich zmienil roku. 
 •  
 • Giants -
  Giantzombie.png
  Notch krátko bežal test obrieho zombie v prvej verzii na prežitie. 

Obri sa zombie kožu namiesto obvyklých charakteru kože. Je možné Giants sa môže stať v budúcnosti dav, aj keď Giants sú stále skrytá v kóde a je to len možné, aby sa trela, je s mody a editor máp. Giants poškodí hráča, ale iba v prípade, že hráč vstúpi do mohutné telo, inak to bude jednoducho tlačiť hráčov. Giants majú 100 zdravie a silu útoku na 7 ½. Napriek tomu, že má rovnaké kože ako zombie, robia ľudské zvuky, keď bolí a nemajú horieť na slnku.

 
 • Morské príšery - 21. júla 2010, Notch poznamenal cez Minecast, že morské príšery sú možnosti. Zvlášť, keď poznamenal, možnosť žralokov, ale nedávno hovoril, že on nebude uvoľňovať žralokmi, ako by to bolo príliš ťažké pre hráčov riešiť. Veľryby sú v poslednej dobe bolo potvrdené, more dav, aj keď ich účel nebol určený. Notch tiež potvrdil na 03.1.2011 prostredníctvom svojho blogu, že bude pridanie nového vody dav. 

 • Dňa 13. ročník januára 2011, zárez pridal chobotnice, pasívne dav, ktorý plodí vo vode. Je pravdepodobné, že viac vody, davy sa predstaví ako Notch uviedol na svojom blogu, že väčší obsah vody sa prichádzajúce.
 • Bossovia - tu je možnosť bossov pre hráčov, aby zabil. 

Poznámky

 • Davy sa často trú v skupinách s davy rovnakej odrody.
 • Davy nebude plodiť na priehladne bloky alebo polovičné bloky ( dosky ).
 • Niektoré zvieratá môžu vyliezť rebríky, a pavúky môžu vyšplhať múru.

Maličkosti


 • Hallowen Uprade verzia 1.2.0 (Alpha), možnosť nepriateľské davy plodiť vo vyšších svetlych úrovní nižších hĺbkach sa vypočíta podľa vzorca 16 - (Layer ÷ 8). Na úrovni 8 a nižšie, môže davy poter aj na slnku. Notch vrátil dav trenie na pôvodnú metódy vo verzii 1.2.1 (Alpha) povedal: "Bolo to príliš otravné. už mám iné plány, čo s tým robiť."
 • Keď davy poter, dym vychádza z nich.
 • Zvuky ako neutrálne a nepriateľské davy "je možné počuť až na 16 blokov ďalej, čo je rovnaká vzdialenosť, nepriateľské davy môže cítiť vás. Preto, ak budete počuť nepriateľský dav, už môžete predpokladať, že ste si všimli
  .
 
TOPlist